Kontakta oss

Vi vill att kontakten med HIREQ ska kännas naturlig, enkel och okomplicerad. Resultatet skall kännas prisvärt, nytänkande och kvalitativt.

Vår arbetslivserfarenhet kombinerat med vår branscherfarenhet säkerställer att vi kan leverera lösningar inom HR som ofta överträffar våra kunders förväntningar.

Johan Sahlin
Ystad

 0411-55 55 52
 0705-71 75 72
 johan@hireq.se

Ingrid Duvander
Ystad

  0411-55 55 51
  0705-47 07 57
  ingrid@hireq.se

Lars Falk
Ystad
  0411-55 55 59
  0705-08 30 29
  lars@hireq.se

Olga Lynova
Ystad
  0411-55 52 65
  0735-46 31 32
olga@hireq.se

Olof Persson
Limhamn

  040-55 54 59
  073-445 77 77
  olof@hireq.se

Anders Jansson
Halmstad

  +46(0)35–551 01
  0705-47 79 87
  anders@hireq.se

Våra kontor

ystad

Ystad – huvudkontor
Svartgränd 1
271 43 YSTAD

halmstad

Halmstad
Slottsmöllan 10B
Avfart röd, Ingång E

limhamn_webb

Limhamn
Sundskajen 6
216 43 Limhamn